Prožíváte nějakou bolestivou zkušenost a chcete ji překonat co nejdříve?

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo, kdybyste uměli vyhrávat nad svými potížemi?

Možná si říkáte, že to musíte prostě jen nějak protrpět a přežít. Už nevidíte žádné jiné východisko a chce se vám to už vzdát.

Nebo jste třeba slyšeli často větu: To musíš vydržet, nestěžuj si, ostatní jsou na tom mnohem hůř.

Řekli jste si dost, už nechci jen přežívat a trápit se stále různými problémy, ale úplně nevíte, jak na to?

Ukážu vám jak. Prošla jsem si neskutečnými problémy, které jsou na jednoho člověka až příliš. Onemocněla jsem nevyléčitelnou nemocí. Později mě zasáhla neplodnost. Bojovala jsem a otěhotněla. Jedno miminko mi však umřelo.

Naučila jsem se podobné životní zkoušky zvládat s klidnou hlavou, ale hlavně je aktivně zdolávat s pocitem, že jsem udělala maximum pro to, abych vyhrála nad problémy. Ukážu vám, jak toho můžete dosáhnout i vy.

Dnes umím překonat jakoukoliv náročnou situaci a přitom se cítit vyrovnaně. Vždycky to tak ale nebylo. Dříve bych se z toho zhroutila a utápěla se v sebelítosti. A trpěla. Pak jsem ale objevila způsob - čtyři pilíře, které vás snadněji vyvedou z náročné situace.

Díky nim jsem se přestala trápit a spokojeně žít i s nevyléčitelnou nemocí. A také mi pomohly překonat ztrátu své dcery. Chci vám ukázat, jak tyto 4 pilíře můžete využít i vy.

Ukazuji ženám, jak mít radostný život, i když se jim stalo něco hrozného. Zásadní je způsob vašeho myšlení a to, jak náročné situace vnímáte, a jestli si umíte všimnout i toho podstatného.

Vím, jak se cítíte, když vám toho život naloží až příliš. Ukážu vám, jak můžete znovu najít cestu k vnitřní radosti.

Přemýšlela jsem, jak může mé poznání pomoci ostatním ve zdolávání těžkostí. Proto vzniknul tento e-Book

4 pilíře pro vyhraný život

ŽIJTE ÚSPĚŠNĚ A V RADOSTI

4 pilíře pro vyhraný život

Co vám e-Book přinese?

 • 1. Pilíř - Naučíte se, jak se rozhodovat v těžkých chvílích
  Naučíte se rozhodovat tak, že budete s vaším rozhodnutím spokojení a že ho nebudete později litovat. Budete vědět jak se zachovat v náročných situacích. Navíc také snadno rozpoznáte, co je pro vaše spokojené rozhodnutí klíčové.
 • 2. Pilíř - Objevíte způsob, jak se přimět k činnosti a jak jít do akce, i když se zrovna cítíte mizerně.
  Díky tomu se už přestanete utápět ve zničující sebelítosti a posunete se k vyřešení svého trápení.
 • 3. Pilíř - Uvědomíte si, jak silná je moc sdílení.
  Umí zmírnit váš bolestivý smutek a vysilující pocity zoufalství a marnosti. Díky ní najdete porozumění třeba i tam, kde byste to ani nečekali. Ukážu vám, jak tuto moc správně používat.
 • 4. Pilíř - Přestanete být obětí svých trápení
  Stanete se tvůrci svého života. Díky tomu překonáte náročné období rychleji než dříve a objeví se více prostoru a energie pro to, co vás baví a co vám dělá opravdovou radost.

Představte si, jak teď sedíte na pohovce s hrnkem čerstvé kávy a uvnitř sebe cítíte klid a vyrovnanost. Jste smíření s tím, co se stalo. Znovu prožíváte radost a do žil se vám vlévá nová energie.

A když se zítra probudíte a zaskočí vás nečekaně něco náročného, tak už víte, jak si s tím snadněji poradit. Víte, jak zvítězit nad těžkostmi. A díky tomu se cítíte silnější.

4 pilíře pro vyhraný život

Jaká je cena eBooku?

Prošla jsem si několika náročnými obdobími, abych přišla na to, jak se z nich nehroutit, ale jak se z nich co nejdříve vzpamatovat. Abych objevila 4 pilíře, díky kterým se na život budete dívat z pozice vítěze. Cena tohoto eBooku je 345 Kč.

 • Je to méně, než kolik by stál oběd s rodinou v restauraci. Za tuto cenu si můžete dopřát jednu hodinovou masáž, navštívit jednou kadeřnici, nebo je můžete investovat do sebe a objevit tak způsob, jak překonat náročné období s mnohem větší lehkostí. A jak rychleji obnovit svůj klid a získat energii do života.

Možná cítíte, že to všechno potřebujete, ale stále trochu pochybujete a říkáte si teď...

 • Co když mi eBook nepomůže?
  Pokud si eBook jen přečtete a odložíte ho, pravděpodobně nastane jen malá změna. Pokud si ho však přečtete, budete se na tyto 4 pilíře ve svém každodenním životě zaměřovat a aktivně je používat, tak začnete své náročné období zvládat s mnohem větší lehkostí.
 • Co když se mi eBook nebude líbit?
  Je to jako s oblečením. Na první pohled se nám něco líbí. Koupíme si to s nadšením. A nakonec zjistíme, že se v tom necítíme moc dobře. A tak náš nový kousek zůstane zapomenut ve skříňi. Třeba byste ho i šli vrátit do obchodu, ale ty pohledy prodavaček a spousta otázek vás odradí.

  Můžete se stát, že i tento eBook vám nesedne. V tom případě můžete uplatnit 30denní garanci na vrácení peněz od momentu zaplacení eBooku. Stačí mi napsat na email, že chcete vrátit peníze. A bez vyčítavých pohledů a otázek vám peníze v plné výši vrátím.
 • Ebook nechci pro sebe, ale jako dárek pro někoho jiného.
  Napište mi a nějak to vymyslíme.

Navíc obdržíte praktický BONUS

Praktické kroky pro vyhraný život

Pracovní sešit k e-Booku

Záleží mi na tom, abyste z eBooku získali co nejvíce a aby u vás nastala opravdová změna. Proto obdržíte navíc tento skvělý bonus - vaše PRAKTICKÉ KROKY. Nejste na to sami, tyto kroky vám budou takovým průvodcem na vaší cestě. 

Můžete jim věnovat 10-15minut denně nebo třeba delší dobu 1-2x týdně. Záleží na vás, jaké tempo vám vyhovuje.

Díky tomuto pracovnímu sešitu snadno pochopíte, jak začlenit 4 pilíře do vašeho každodenního života. A ve velmi krátkém čase uděláte (nejen) jedno spokojené rozhodnutí a také ho zrealizujete. Tím si ověříte, jak všechno do sebe krásně zapadá a zažijete své nádherné vítězství. Pak budete chtít ten pocit zažívat znovu a znovu.

Bonus v hodnotě 173 Kč získáte jako dárek k e-Booku.

Jak pomohl e-Book ostatním?

Tušila jsem, že Saši ebook bude přínosný a nemýlila jsem se. Má silný příběh a díky tomu se umí vcítit do čtenáře, který prožívá životní krizi a pomoci mu udělat první krok, aby se z ní dostal ven. Ebook přehledně a jasně provází jednotlivými pilíři a jemně vede, aby si každý sám uvědomil, jak na tom v různých oblastech života je.


Krásný je např. popis síly vnitřního rozhodnutí. Pokud o sobě pochybujete, pokud máte pocit, že nemáte štěstí, pokud si myslíte, že ostatní jsou na tom líp než vy a hlavně pokud jste ochotni na sobě pracovat, pak je kniha přímo pro vás. Navede vás a dá srozumitelný návod, jak se začít cítit lépe, jak vytrvat a začít"vyhrávat" každý den.
Kristýna Sucháwww.kristynasucha.cz
Saši, je to ohromně prožitý ebook, plný rad a souznění.. Je v něm uvedeno mnoho aha momentů. Tvůj život a pohledy na něj jsou inspirující pro mnohé další ženy. Děkuji!
Petra KlímováČlověk, který je šťastný každý den a autorka inspirativního čtiva Nástup do MŠ s úsměvem
Je to jedinečná směs nelehkých životních zkušeností a praktických tipů, jak překonat náročné životní situace. Ebookem se prolíná autorčina otevřená zpověď o překonání vážné nemoci a posléze smrti vlastního dítěte. Díky tomu ebook oceňuji jako vysoce hodnotný a jedinečný. Pilíře pro vyhraný život jsou jednoduché, a proto je lze snadno aplikovat do života každého z nás, ale zároveň se v nich skrývá velká síla. Ebook vám pomůže získat motivaci a moc zvítězit v jakékoliv složité situaci, kterou právě teď procházíte.
Pavla Heřmanovskáwww.pavlahermanovska.cz

 Nahlédněte dovnitř a podívejte se, co vás čeká

Přestaňte se trápit a vydejte se na cestu, na které překonáte náročné období s klidnou hlavou.

 E-Book si můžete teď objednat kliknutím na toto tlačítko

4 pilíře pro vyhraný život