Jmenuji se Saša

Ukazuji ženám, jak mít radostný život, i když se jim stalo něco hrozného. Zásadní je způsob vašeho myšlení a to, jak náročné situace vnímáte, a jestli si umíte všimnout i toho podstatného.

Zažila jsem hodně náročných období. I přesto svůj život stále vnímám jako dar a nechci ho promarnit tak, že se budu dokola trápit a utápět se v sebelítosti.

Svůj život vyhrávám a plním si své sny

Dnes mám pocit, že ve svém životě vyhrávám a plním si své sny. Vím, že nebudu litovat žádného svého rozhodnutí a žádného okamžiku. Žiju s pocitem, že je možné v životě vyhrávat, i v těch nejtěžších chvílích. Vím, jak překonávat menší či větší překážky, a to s pocitem radosti a lásky. Jsem si jistá, že vše jde zvládnout, jakkoli to může být náročné.

Před několika lety tomu bylo úplně jinak

Byla jsem zoufalá. Měla jsem pocit, že svůj život doslova prohrávám mezi prsty. Jakoby se mi hroutil svět. Mé plány mít dobrého partnera, dobré zaměstnání, bydlení a poté děti a báječnou rodinu se začaly rozplývat v nedohlednu. Žila jsem ze dne na den. Nedokázala jsem nic plánovat dlouhodobě. Byla jsem paralyzována. Jakoby do mě uhodil blesk a já pořád stála na místě a nemohla se pohnout. Užírala jsem se myšlenkami, že to je konec, že můj život ztratil smysl.

Ze dne na den mi otekl prst. Mělo to rychlý spád. Za několik dní mi otekly další prsty na rukou, poté na nohou. Vše bylo doprovázeno velkou bolestí. Pokračovalo to bolestivostí v bedrech a kyčlích. Do tří měsíců jsem málem nemohla vstát z postele. V noci jsem se nevyspala bolestí.

Diagnóza. Trpím nevyléčitelnou chorobou, nediferenciovanou spondylartritidou, která je nyní v akutní fázi a mohu brzy skončit invalidní. Zachvátily mě pocity šoku, nesmiřitelnosti a konce. Neustále jsem brečela. Myslela jsem si, že život skončil, že jsem právě svůj život prohrála, že to nejde zvládnout.

 

Léčba nebo miminko ...?

Zároveň jsme se několik let s manželem pokoušeli o miminko a nedařilo se. Pamatuji si dodnes, jak nám doktorka sdělila. Buď musíte mít ihned miminko a my vás zkusíme udržet naživu, nebo vás začnu hned léčit, ale pravděpodobně už poté miminko nikdy nemusíte mít. Můj smysl života a všeho, co jsem doposud dělala, se rozplynul. Neměla jsem na nic sílu. Dny plynuly a já se utápěla ve zklamání, fyzické i psychické bolesti. Chtěla jsem to vzdát.

Ke konci roku 2011 přišla jiskřička naděje. Existuje experimentální biologická léčba ve fázi klinického testování. Byly k dispozici dvě poslední místa. Musela jsem se rychle rozhodnout. Dítě nebo léčba. Zvolila jsem léčbu. Najednou mi to docvaklo. I z bezvýchodné situace vede cesta ven. Záleží to na mně. Na mém nastavení mysli. Já to můžu zvládnout a začít opět vyhrávat svůj život.

Uběhlo několik let léčby nemoci. Poté následovala léčba neplodnostiumělé oplodnění. Porod dvojčat a úmrtí jednoho dvojčátka-holčičky. Byla to dlouhá cesta. Trnitá cesta. Naučila jsem se, jak ze zdánlivě bezvýchodných situací najít cestu ven. Jak překonat náročné situace a žít v radosti a lásce. Jak si věřit, že všechno je možné a dosažitelné.

 

Vyhravam svuj zivot

Můžeme to překonat a žít úspěšně a v radosti

Nyní je má nemoc pod kontrolou a jsem stále pohyblivá. Mám báječného manžela, jsem máma dvou krásných holčiček a jednoho andílka. Chtěla bych své poznání z této cesty sdílet s ostatními lidmi, kteří, stejně jako já před několika lety, mají pocit, že svůj život prohrávají a potřebují ukázat cestu.

Dnes pomáhám lidem překonávat překážky a plnit si své sny. Své zkušenosti sdílím v E-booku - 4 pilíře pro vyhraný život, žijte úspěšně a v radosti. Naučíte se, jak dělat opravdové SPOKOJENÉ ROZHODNUTÍ. Dozvíte se, proč často ustrneme na místě a proč se z něho nemůžeme pohnout. Zjistíte, jak využít AKTIVITU ve svůj prospěch.  

3 tipy, jak se snadněji vyrovnat s náročnou situací